jacks-garden-top-1

AUTOMATYCZNE NAWADNIANIE

Bez dwóch zdań automatyczne nawadnianie ma szereg zalet, które twój ogród doceni. Wiadomo, że klimat w naszym kraju z roku na rok się zmienia. Temperatury w słońcu potrafią osiągać rekordowe wartości. Nie każdy ma czas aby rano i wieczorem podlewać trawnik i rośliny, a skutki nienawadniania mogą być opłakane. Wystarczy dosłownie jeden dzień zwłoki aby trawnik zrobił się żółty i suchy, chyba każdy zgodzi się z faktem, że nie wygląda to atrakcyjnie. Niejednemu właścicielowi ogrodu pewnie pękło serce z żalu, gdy po powrocie z pracy zobaczył uschnięte rododendrony czy piwonie, które hodował już wiele lat. Ciężko uratować umierające rośliny, może to być bardzo czasochłonne i drogie a i tak nie mamy pewności czy taki ratunek przyniesie jakieś rezultaty. Zazwyczaj kończy się to sadzeniem nowych roślin i zaczynanie wszystkiego od początku.
Automatyczne nawadnianie ogrodu ma wiele korzyści. Poznaj je.

  • Oszczędzasz czas- wszystko dzieje się automatycznie, możesz spokojnie wyjechać na wakacje!
  • Oszczędność – tak, nie jest to blef! Możesz zaoszczędzić nawet połowę pieniędzy na nawadnianiu. Nie płacisz przecież za ścieki!
  • Estetyka i bezpieczeństwo- koniec z gumowymi wężami, które szpecą , łatwo się o nie potknąć i nabić sobie guza, szczególnie przy imprezach na świeżym powietrzu.

Jak wygląda przedsięwzięcie montażu automatycznego nawadniania?

Przyjeżdżamy do klienta i wspólnie omawiamy, gdzie ewentualnie będą znajdywały się urządzenia. Spokojnie – są one prawie niewidoczne. Musimy też uzgodnić gdzie położyć instalację i zaprogramować mechanizm. Tworzymy wstępny kosztorys- oczywiście uzgadniając wszystko z klientem. Nareszcie nasz ulubiony punkt czyli projekt systemu, zrobimy wszystko żeby całość wyglądała estetycznie. Realizujemy projekt tak jak życzy sobie tego klient ręczne lub mechaniczne wykopanie rowów pod rurociągi,
W skład inwestycji wchodzą kolejno: studzienki i zraszacze, rozłożenie linii kroplującej, montaż sterownika i czujnika
deszczu, zasypanie rowów, regulacja położenia zraszaczy i zasięgu oraz kąta pracy
dysz zraszających, kontrola wydajności linii kroplującej, renowacja trawnika)
po naszej pracy nie zostawiamy rozkopanego trawnika, przywracamy wszystko do swojej świetności.
Pracujemy na komponentach światowych liderów branży – Rain Bird, Hunter, Irritec,
Cepex,
Nasze usługi to nie tylko instalacja ale i również serwis gwarancyjny. W razie jakiejkolwiek awarii systemu jesteśmy do państwa dyspozycji.

jacks-garden-drzewko
jacks-garden-zd-1
jacks-garden-zd-2
jacks-garden-zd-3
jacks-garden-zd-4
jacks-garden-zd-5

OBSERWUJ NAS NA INSTAGRAM - JACKS.GARDEN.OGRODY