jacks-garden-top-1

PROJEKTOWANIE OGRODÓW

Nie da się rozpocząć żadnego przedsięwzięcia bez projektu! Nasza firma ogrodnicza
ma bogate doświadczenie w tworzeniu projektów. Doskonale wiemy, które rośliny można łączyć, jakich unikać, gdy w domu mieszkają dzieci. Jesteśmy ekspertami – projektujemy tak, aby ogród wyglądał pięknie nie tylko latem, ale i też zimową porą, kiedy nie wszystko jest zielone i kolorowe.
Szukasz firmy, która podoła twoim największym oczekiwaniom? Bez wątpienia- to my! Perfekcyjnie zaprojektowany ogród wymaga kreatywności, estetyki, finezji… i co najważniejsze- powinien być spełnieniem Twoich marzeń.
Na rynku istniejemy już długo. Co za tym idzie? Szkolenia, najnowsze trendy w architekturze ogrodu, najlepsze środki – to wszystko to nasza domena.

Całe przedsięwzięcie rozpoczyna się od spotkania z inwestorem, podczas którego nasza firma ogrodnicza robi wszystko z całych sił aby sprostać wymaganiom klienta oraz jego możliwościom finansowym. Jesteśmy zdania, że rozmowa telefoniczna czy mailowa nie zastąpi spotkania się w cztery oczy z klientem – wtedy właśnie można najlepiej poznać człowieka i jego potrzeby.
Zanim stworzymy właściwy projekt poprzedzamy go zamysłem, koncepcją, po prostu zgłębiamy się w ideę, którą wymarzył sobie właściciel posesji. Taki szkielet inwestycji jest bardzo ważny – po jego skończeniu pokazujemy zamysł klientowi- jeśli jest zadowolony przystępujemy do pracy nad właściwym projektem.

Co zawiera projekt?

  • planszę kolorową i czarno – białą
  • wizualizacje
  • tabele roślin
  • szczegółowy kosztorys

wycenę naszego przedsięwzięcia ustalamy indywidualnie – wszystko zależy od czynników takich jak możliwości finansowe klienta, wielkość działki itp.

Stworzenie modnego, a jednocześnie praktycznego ogrodu, dającego właścicielowi satysfakcję jest dla naszej firmy najważniejsze.

jacks-garden-drzewko
jacks-garden-zd-1
jacks-garden-zd-2
jacks-garden-zd-3
jacks-garden-zd-4
jacks-garden-zd-5

OBSERWUJ NAS NA INSTAGRAM - JACKS.GARDEN.OGRODY